Telefón: 0905 212 599 Email: tonhajzer@post.sk

SLUŽBY A PRODUKTY

Interiérové a exteriérové služby

Z kameňa dokážeme vytvoriť nádherné dizajnové kúsky, ktoré polahodia oku každého vášho hosťa. Kameň nám ponúka veľkú variabilitu pri výbere farby aj vzoru, vďaka čomu je možné použiť ho prakticky v každom interiéri.

Okrem unikátneho vzhľadu je prírodný kameň nenáročný na údržbu a má výborné tepelné vlastnosti. Naše unikátne kamenárske produkty prinášajú jedinečnosť do každej miestnosti, skrášľujú exteriér a vytvárajú nenapodobiteľné dizajnové prvky.

Zistiť viac

Náhrobné doplnky

Kvalitné náhrobné doplnky dokážu citlivo podčiarknuť dôstojný vzhľad pomníka. Ponúkame vám na výber mnoho vkusných typov písiem, fotokeramiky, pieskovaných krížov, odlievaných plastík, váz alebo lampášov.

Medzi často objednávané doplnky patria aj gravírované obrazy. Podľa vašej predlohy priamo do pomníka vygravírujeme fotografiu, ktorá pôsobí ako skutočne dôstojné vyjadrenie úcty. Všetky doplnky nájdete v našej galérii.

Zistiť viac

Opracovanie kameňa

Zaoberáme sa tvarovaním a leštením pomníkov, zhotovovaním oblúkov, rádiusov, vypuklých plôch, opracovaním hrán a rezaním žuly a mramoru. Zabezpečíme kvalitné, precízne a detailné opracovanie prírodného kameňa na akékoľvek účely.

Zákazku zhotovíme zväčša do 6 týždňov, po dohode je možné dohodnúť sa aj na skoršom termíne. Hotové realizácie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Zistiť viac

Vzorkovník prírodného kameňa

Zistiť viac