Telefón: 0905 212 599 Email: tonhajzer@post.sk

NÁHROBNÉ DOPLNKY

Doplnky

pre dôstojné vyjadrenie úcty

Výzor miesta posledného odpočinku je prejavom našej úcty voči zosnulým, a preto sa vždy snažíme, aby bol pomník vkusný. Dôstojný vzhľad hrobu citlivo podčiarknu kvalitné náhrobné doplnky. Ponúkame vám rôzne typy písma a dekorácií, ako sú gravírované obrazy, fotokeramika, pieskované kríže, vázy či lampáše.

Náhrobné písmo

V rámci výroby pomníkov máte na výber z viacerých druhov písiem. Gravírované a pieskované písmo si môžete objednať v striebornom alebo zlatom prevedení. Rozhodnúť sa tiež môžete pre plastické písmo, ktoré je montované vŕtaním alebo lepením. Zaoberáme sa aj dopisovaním a obnovou písma na starších pomníkoch priamo na cintoríne.

Gravírovaný obrazový motív

Na základe vašej predlohy v podobe fotografie alebo obrázka gravírujeme obrazy priamo do žulového kameňa.

Vázy a lampáše

Najžiadanejšie náhrobné doplnky ponúkame takmer vo všetkých materiáloch aj farbách. Vybrať si môžete spomedzi žulových, nerezových a tiež mosadzných váz a lampášov.

Kríže, fotokeramika a odlievané plastiky

Kríže a doplnky ostatných motívov u nás dostanete v rôznych farebných prevedeniach, ako je zlato, čierne zlato, striebro, bronz alebo brúsený nerez. Veľmi populárnymi sú pieskované kríže a porcelánové fotografie. Tie vám vieme vyhotoviť v rôznych veľkostiach, tvaroch aj farebných prevedeniach.

Vzorkovník prírodného kameňa

Zistiť viac