Telefón: 0905 212 599 Email: tonhajzer@post.sk

PREDSTAVUJEME SA VÁM

Rodinná firma – Kamenárstvo Kamenzer

Sme rodinná firma, ktorá sa kamenárstvom zaoberá už od roku 1993. Rodinné hodnoty prenášame aj do podnikania, a tak sa u nás vždy môžete spoľahnúť na ústretovosť, čestnosť, kvalitu a rodinný prístup.

Technológie Kamenzer

Naše kamenárstvo sa neustále snažíme posúvať vpred. Cieľom je priniesť vám viac, ako očakávate. Dôkazom našej kvality sú spokojní zákazníci a dobré referencie, vďaka ktorým sa na nás obracia stále viac zákazníkov.

Kamenárstvo Prievidza

Skúsenosti sme začali získavať v Lehote pod Vtáčnikom, kde sme otvorili našu prvú pobočku. Neustále zdokonaľovanie a túžba rásť viedla k rozšíreniu a inovovaniu našej rodinnej spoločnosti.

Kontaktujte nás

V roku 2013 k pobočke v Lehote pod Vtáčnikom pribudla aj pobočka v Prievidzi na ulici Stavbárov na sídlisku Žabník. Dnes na oboch kontaktných miestach vystavujeme ukážky našej kamenárskej práce, pomníkové zostavy, doplnky a poskytujeme poradenstvo všetkým našim zákazníkom.

Filozofia rodinnej firmy

Pevné jadro firmy Kamenzer tvorí rodina a práve rodinné zásady a princípy sú zárukou našej kvality. Staviame na rodinnom prístupe, vášni pre kvalitu, ústretovosti a čestnosti. Dôležité je pre nás poskytnúť zákazníkom vysokú úroveň služieb aj materiálov, široký výber produktov a odborné poradenstvo. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam dokážeme každú realizáciu obsiahnuť komplexne. Naše dizajnové kamenárske produkty vnášajú jedinečnosť do každej miestnosti či exteriérového priestoru. Neustále sa snažíme zlepšovať, inovovať a zároveň si udržiavať cenu prijateľnú pre širokú verejnosť.

Technológie Kamenzer

Od nášho vzniku sme dokázali rozšíriť počet pobočiek, vybudovali sme odborný tím a inovovali výrobné technológie. V rokoch 2015 až 2017 sme zriadili novú výrobnú halu a zaobstarali ďalšie strojové zariadenia. Pribudla poloautomatická mostová píla a 2 profilové brúsky na obrábanie kameňa za účelom zvýšenia firemnej nezávislosti od dodávateľov. Tieto technológie nám umožňujú precízne opracovať jednotlivé kamenné materiály presne podľa želania zákazníkov. Dnes u nás nájdete široký výber materiálov, stretnete sa s profesionálnym personálom a individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi.

Vzorkovník prírodného kameňa

Zistiť viac