Telefón: 0905 212 599 Email: tonhajzer@post.sk

INTERIÉROVÉ A EXTERIÉROVÉ SLUŽBY

Prírodný kameň

do interiéru aj exteriéru

Súčasný trend vnáša prírodný kameň aj do interiérového dizajnu. Dokážeme z neho vytvoriť nádherné dizajnové kúsky, ktoré polahodia oku každého vášho hosťa. Ponúka nám veľkú slobodu pri výbere farby aj vzoru, vďaka čomu je možné použiť ho prakticky v každom interiéri.

Okrem unikátneho vzhľadu sa prírodný kameň vyznačuje aj výbornou funkcionalitou. Ako materiál je nenáročný na údržbu a má výborné tepelné vlastnosti. Je odolný voči oderu, nevadí mu voda a aj po rokoch si stále udržiava svoj lesk. Naše unikátne kamenárske produkty prinášajú jedinečnosť do každej miestnosti, skrášľujú exteriér a vytvárajú nenapodobiteľné dizajnové prvky.

Kuchynské pracovné dosky

Unikátny prírodný kameň dáva kuchyni punc luxusu. Je to skvelý materiál na výrobu kvalitnej pracovnej dosky, zaujímavej kuchynskej zásteny alebo originálneho obkladu. Jedinečné kamenné produkty vyrábame priamo na mieru a pri montáži ich prispôsobujeme dispozícii interiéru. Výrobok z kameňa sa stane dominantou vašej kuchyne, pritiahne pohľady hostí, a vám poskytne naozajstnú istotu v kvalite.

Oklady krbov

Kamenný krbový obklad spríjemní atmosféru vášho domova. Pôsobí elegantne, luxusne a nenapodobiteľne. Vďaka rôznym farbám a vzorom kameňa dokážeme vytvoriť jedinečný vzhľad krbu, ktorý sa ihneď stane pútavým a funkčným bytovým doplnkom. Prírodný kameň je aj vďaka svojim výborným tepelným vlastnostiam ideálnym materiálom na obklad krbu a krbových vložiek.

Kúpeľne a kamenné obklady

Prírodný kameň vynikne tiež v kúpeľni. Prepožičia jej nádych elegancie, hygienickej čistoty a luxusu. U nás si môžete dať na mieru pripraviť umývadlové dosky, obklady sprchovacích kútov či dekoračné steny. Všetky kamenné produkty vyrábame na zákazku podľa požiadaviek zákazníka alebo zadania architekta.

Kamenné schodiská, dlažby a ostatné výrobky

Z prírodného kameňa tvoríme nádherné a osobité parapety, schodiská, dlažby, barové pulty aj obývacie steny. Všetky tieto bytové doplnky môžu byť originálne a nenapodobiteľné. Pozrite si galériu našich realizácií a objavte krásu prírodného kameňa.

Vzorkovník prírodného kameňa

Zistiť viac