Interiérové a exteriérové služby


Parapetné dosky na mieru


Medzi kamenárske služby, ktoré u nás nájdete, patria aj realizácie prvkov z kameňa do interiéru, alebo exteriéru. Objednať si môžete parapetné dosky ( vnútorné, vonkajšie ) z prírodného kameňa, dosky stolov a konferečných stolíkov z prírodného kameňa, barové dosky, reštauračné a predajné pulty z prírodného kameňa, umývadlové dosky a dosky kúpeľňového nábytku z prírodného kameňa.

Kuchynské pracovné dosky


Kvalitná kuchyňa sa určite vyznačuje kvalitnou pracovnou doskou. Dlho trvácna, luxusná a pritom dostupná je pracovná doska z kameňa. Vyrobíme pre vás kuchynské pracovné dosky, police, doplnky, obklady stien z prírodného kameňa.

Krbové parapety – obklady


Mať vo svojom domove krb je vyhľadávanou záležitosťou posledných rokov. Nie je nad to, dopriať si v chladných mesiacoch sálajúce teplo z krbu umiestneného vo Vašej obývacej izbe.

Na trhu nie je príliš veľa materiálov, ktoré by dokázali zniesť vysoký žiar. Mimo kovu a skla je tu možnosť zaobstarať si obloženie krbu prírodným kameňom. Prírodný kameň je ideálny vďaka svojim dobrým tepelným vlastnostiam, elegantnému vzhľadu a nenáročnej údržbe.

Parapetné dosky zo žuly netradičným spôsobom oživia nielen Váš interiér, ale sú vhodné aj do exteriéru. Sú nenáročné na údržbu, odolné a farebne stále.