Gravírované a pieskované písmo, fotokeramika a pokládka dlažby


Gravírované a pieskované písmo

V našej ponuke nájdete gravírované a pieskované písmo v striebornom a zlatom prevedení. V ponuke u nás nájdete taktiež i písmo plastické, ktoré sa montuje vŕtaním a lepením (bronzové, strieborné, nerezové, zlaté, čierne zlato) 


Gravírované fotografie

Gravírované fotografie sú fotografie vygravírované priamo do žulového kameňa z danej predlohy, t.j. fotografie, obrázka podľa Vašej predstavy.

Fotokeramika – fotografie na porcelán

Ponúkame porcelánové fotografie rôznych veľkostí a tvarov v čiernobielom, farebnom alebo sépiovom prevedení, ktoré pre nás vyrába firma na Slovensku. Zákazníci preferujú najčastejšie porcelánové fotografie v tvare oválu, ale je možné ich zhotoviť i v tvare obdĺžnika, pergamenu, srdca…

Náhrobné doplnky

Najvhodnejším materiálom pre vonkajšie náhrobné doplnky je žula, ktorá je odolná voči pôsobeniu poveternostných vplyvov a dobre sa udržiava.

Okrem najčastejšie žiadaných žulových váz, lampášov a mís ponúkame široký sortiment náhrobných doplnkov od dodávateľov AMV Slovakia, Caggiati… a iných. Žulové doplnky ponúkame v takmer všetkých žulových materiáloch. Nájdete u nás i nerezové náhrobné doplnky, lisované a mosadzné.

Cintorínske lampy a lucerny sú tvarovo riešené tak, aby bola zaistená cirkulácia vzduchu a tým aj bezproblémové horenie sviečky.


Pokladanie dlažby

Zaoberáme sa nielen pokladaním, ale aj profesionálnym vyrobením a položením schodov, krbových obkladov na mieru podľa požiadavky zákazníka. Dlažbu a dosky kladieme v exteriéri a v interiéri. Pokládku v exteriéri viacerými technológiami, napríklad kladenie kamennej dlažby do betónu, pokládka kamennej dlažby do štrkového lôžka.